Olsztyńskie Centrum Kształcenia powstało 1 czerwca 2004 roku. Jego założycielem i właścicielem jest MBA Jan Zdziarstek, instruktor nauki jazdy i były egzaminator w WORD. Olsztyńskie Centrum Kształcenia zajmuje się profesjonalnym szkoleniem kierowców, dbając przy tym o komfort, bezpieczeństwo i skuteczność kursów, w myśl naszego motta „Stawiamy na komfort i jakość szkolenia”. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gwarantujemy prowadzenie szkoleń na  najwyższym poziomie, doskonałą kadrę dydaktyczną oraz naukę na najnowocześniejszym sprzęcie

 

siedzibaJako  pierwsi w Polsce uruchomiliśmy szkolenia kierowców na ekskluzywnym zestawie MAN z naczepą. Jest to najnowszy model MAN TGX w najbogatszej opcji wyposażenia, łącznie z kamerą chroniącą przed przypadkową zmianą pasa ruchu oraz czujnikami mierzącymi odległość od poprzedzającego pojazdu i samoczynnie wyhamowującymi zestaw w przypadku stwierdzenia niebezpieczeństwa kolizji. Oferujemy  kursy na operatorów maszyn budowlanych, w tym celu zakupiliśmy nowe maszyny marki JCB na których są prowadzone zajęcia praktyczne i przeprowadzane egzaminy państwowe. Wielką popularnością cieszą się także oferowane przez Nas kursy. Nasi kursanci uczą się więc na ekskluzywnych sprzętach, w warunkach nie oferowanych nigdzie indziej.

Naszą wysoką jakość potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. Od 1 stycznia 2006 r. patronat nad nami objął Instytut Transportu Samochodowego. Bardzo ważna dla naszej firmy jest data 22 września 2006 r., gdyż to właśnie od tego dnia należymy do stowarzyszenia Business Centre Club. Dnia 13 grudnia 2006 roku została  nam przyznana akredytacja na prowadzenie szkoleń dla kandydatów na kierowców w zakresie kategorii: A, B, C, C+E oraz D. Nasz ośrodek został siedmiokrotnie odznaczony Medalem Europejskim – za szkolenia kandydatów na kierowców, za szkolenia operatorów wózka jezdniowego oraz za szkolenia operatorów koparko-ładowarki. Warto tu dodać, że jesteśmy pierwszym ośrodkiem szkolenia kierowców w woj. warmińsko-mazurskim, który może pochwalić się zdobyciem akredytacji oraz członkostwem w Business Centre Club, a jako pierwszy ośrodek w całej Polsce otrzymaliśmy Medale Europejskie.


Olsztyńskie Centrum Kształcenia oferuje:

  • Najnowocześniejsze pomoce i materiały dydaktyczne, animacje i programy multimedialne zapewniają właściwy poziom nauczania i ułatwiają zrozumienie treści wykładów.
  • Kursy dostosowane do potrzeb klientów
  • Szkolenie prowadzone przez doświadczonych instruktorów z odpowiednimi kompetencjami
  • Stanowiska egzaminacyjne identyczne jak na egzaminie państwowym w WORD
  • Plac przygotowany zgodnie z normami szkolenia
Olsztyńskie Centrum Kształcenia zajmuje się również działalnością społeczną. Powtarzając po H. Jackson Brown’ie: „Nigdy nie postanawiaj nic nie robić tylko dlatego, że możesz zrobić bardzo mało. Rób co możesz” uczestniczymy w życiu Olsztyna oraz działamy na rzecz rozwoju szkolnictwa. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
To, że tak dużo osiągnęliśmy motywuje nas do dalszego działania i nadal będziemy podnosić jakość i rozszerzać ofertę świadczonych kursów. Chciałbym serdecznie Państwa zaprosić do korzystania z naszych usług, życząc zadowolenia  ze współpracy i pełnej satysfakcji z jakości przez nas oferowanej. Powodzenia w życiu zawodowym i osobistym życzy prezes OCK. podpis_szefa_black
 

 

Odebranie dyplomu MBA (Gdańsk, Dwór Artusa, 17.10.2014r.)

0681a
0683a
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 W dniu 05 stycznia 2015r. Prezes OCK Jan Zdziarstek przystąpił do elitarnego stowarzyszenia absolwentów MBA.