Jako pierwszy ośrodek w województwie warmińsko-mazurskim rozpoczęliśmy kursy kwalifikacji wstępnej dla kierowców posiadających kategorię C. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gwarantujemy naukę na najwyższym poziomie, doskonałą kadrę dydaktyczną oraz ekskluzywny sprzęt do nauki praktycznej (MAN TGX). Prowadzone przez nas szkolenia i kursy cieszą się wielkim uznaniem (GWARANTUJEMY JAKOŚĆ SZKOLENIA!).

Kurs w ramach kwalifikacji wstępnej dla prawa jazdy kategorii C:

Kierowcy, którzy prawo jazdy kategorii C uzyskali po dniu 10 września 2009r. i nie mają ukończonych 21 lat muszą wziąć udział w kursie w ramach kwalifikacji wstępnej. Obejmuje ono 280 godzin zajęć, kończy się egzaminem państwowym przeprowadzanym w siedzibie OCK.

Celem kursu jest przekazanie wiadomości, umiejętności a także nauczenie zachowań umożliwiających bezpieczne kierowanie pojazdem kategorii C oraz przygotowanie do zdania egzaminu państwowego, uprawniającego do uzyskania Świadectwa Kwalifikacji Zawodowej.

Kurs kwalifikacyjny składa się z:
1) w części podstawowej 195 godzin zajęć teoretycznych;
2) w części specjalistycznej:
a) 65 godzin zajęć teoretycznych,
b) 16 godzin zajęć praktycznych w ruchu drogowym,
c) 4 godziny zajęć praktycznych z jazdy w warunkach specjalnych lub 2 godziny jazdy na symulatorze.

Pojazd szkoleniowy:

MAN TGX.

Kurs kwalifikacji wstępnej prowadzimy indywidualnie, więc możemy rozpocząć go w dowolnym momencie.

Cena kursu: 4 000,00 zł 

W cenie kursu zawiera się:

Część teoretyczna szkolenia (260 godzin).
Część praktyczna szkolenia (20 godzin).
Bogaty pakiet materiałów szkoleniowych, które kursant otrzymuje na własność.
Egzamin państwowy przeprowadzany w siedzibie OCK.
Nauka na ekskluzywnych pojazdach w bogatej opcji wyposażenia. Nasz pojazd ma odłączany system ESP oraz ABS, spełnia wszystkie warunki zgodnie z ustawą.
Doskonała kadra dydaktyczna. Gwarantujemy najlepszych wykładowców i instruktorów. Są cierpliwi, wyrozumiali, mają wieloletnie doświadczenie w szkoleniu osób.

Współpracujemy z Polską Izbą Gospodarczą Ośrodków Szkolenia Kierowców.

Po ukończonym kursie przeprowadzany jest egzamin państwowy w siedzibie naszej firmy. Koszt egzaminu zawarty jest w cenie szkolenia.

 

Zapisy na kurs dokonuje się osobiście w biurze Olsztyńskiego Centrum Kształcenia przy ul. Wyszyńskiego 7 (Budynek D.H. GRACJA, II piętro, pokój nr 3). Podczas zapisywania się należy wpłacić co najmniej 50% wartości kursu. Prosimy o dokonanie płatności gotówką lub przelewem. Więcej informacji dotyczącej tego szkolenia uzyskać można kontaktując się z Nami <<KONTAKT>>.

Badania psychologiczne można zrobić w zaprzyjaźnionej pracowni psychologicznej

Julia_logo_jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *