Olsztyńskie Centrum Kształcenia zajęło zaszczytne PIERWSZE miejsce w powiecie olsztyńskim w plebiscycie organizowanym przez Gazetę Olsztyńską  „ELka na 5 z plusem”.

Jest Nam niezmiernie miło, że zostaliśmy wyróżnieni spośród prawie 200 szkół, które zostały zgłoszone do plebiscytu, zajęliśmy PIERWSZE miejsce w powiecie olsztyńskim, a drugie miejsce w województwie Warmińsko – Mazurskim. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w zajęciu tak wysokiej lokaty.

W powiecie olsztyńskim w walce o tytuł najlepszej zmierzyło się 13 szkół nauki jazdy. Każda z nich dostawała liczne głosy od kursantów, byłych kursantów oraz znajomych i rodziny właścicieli szkół. Do samego końca nie było wiadomo, który z ośrodków zdobędzie pierwsze miejsce i tytuł ELki na 5 z plusem. Jak się okazało, w naszym powiecie największym zaufaniem wśród kursantów cieszy się Olsztyńskie Centrum Kształcenia mgr. inż. Jana Zdziarstka.
— Jesteśmy dumni, że kursanci docenili nas w ten sposób. Zawsze dbaliśmy o profesjonalne przygotowanie oraz bezpieczeństwo naszych kursantów i przyszłych kierowców. Teraz będziemy starać się, żeby poziom, który docenili głosujący, był jeszcze wyższy. Nie osiadamy na laurach — podkreślił Jan Zdziarstek.

Tytuł najlepszej szkoły jazdy w powiecie to tylko jeden z wielu licznych wyróżnień, jakie od samego początku istnienia otrzymało OSK. — Zostaliśmy m.in. siedem razy odznaczeni Medalem Europejskim — zaznacza Jan Zdziarstek. — Jesteśmy firmą rodzinną, z tradycjami. To jeden z naszych atutów — dodaje.
Z kolei Adam Zdziarstek, wiceprezes Olsztyńskiego Centrum Kształcenia podkreśla, że w ich ośrodku nawet najbardziej zestresowane osoby poradzą sobie za kierownicą. — Każdego nauczymy jeździć. Wystarczy odpowiednie podejście — mówi.

Przeczytaj cały tekst: Poznajcie najlepsze szkoły jazdy! – Olsztyn

Film z wręczenia dyplomów:

1-ock-zdziarstek-gc-328741 (1)